Технічні характеристики обладнання

Проектор  Full HD інсталяційний проектор Sony, модель VPL-FH500L з роздільною здатністю 1920*1080 та яскравістю 7000 Lm гарантує чудову якість зображення та надійну роботу приладу у різних зовнішніх умовах. Проектор має моторизований фокус, широкий діапазон зсуву лінз, функцію корекції геометричних спотворень (V).
 Екран

 Elite Screens моторизований настінний

Розмір

160" x 140" (406.4 x 355.6 см) = 200" (508 см) (4:3)
160" x 100" (406.4 x 254 см) = 188,7" (478,3 см) (16:10)
Тип покриття: MaxWhite Plus

DVD-караоке BBK DMP1027HD  За допомогою мультиформатного MKV DVD_плеєра DMP1027HD можна відтворювати HD_відео (до 1080р) зі звичайних DVD_дисків та зовнішніх USB_носіїв. DMP1027HD, здатний формувати сигнал високої роздільної здатності за умови, що HD_контент записаний у форматі MKV (Matroska) і закодований кодеком H.264. Для передачі сигналу на пристрій відображення без втрат у програвачі передбачений HDMI_інтерфейс. Підтримка систем FAT16, FAT32, NTFS забезпечує підключення до програвача зовнішнього диска або USB_носія практично будь-якого об'єму. Модель оснащена системою КАРАОКЕ++ та мікрофонним входом: можна співати караоке та отримувати бали за виконання з будь-якого DVD караоке диска. За якісний об'ємний звук відповідають декодери багатоканального звуку Dolby Digital та DTS, до плеєра можна підключити багатоканальну акустику (передбачено аудіовиход 5.1СН). Серед розважальних можливостей DMP1027HD встановлені ігри.
Медіаплеєр  DUNE
 Dune HD Smart H1 є повноцінним універсальним медіа-програвачем, що дозволяє відтворювати відео стандартної та високої чіткості аж до Full HD (1080p) з власного носія, а також з локальної мережі та мережі інтернет (IP-TV, інтернет телебачення, інтернет сервіси зберігання відеофайлів).
Пристрій дистанційного керування

 Kramer RC-8IR - це унікальна багатофункціональна панель управління настінної установки, що дозволяє дистанційно та централізовано керувати аудіовізуальним та іншим обладнанням (проекторами, підсилювачами, відеомагнітофонами, DVD та ін.) презентаційного залу (класу, аудиторії, залу засідань). RC-8IR має вісім маркованих програмованих кнопок з підсвічуванням, і при натисканні на кожну з них прилад може виконати до 15 заздалегідь запрограмованих команд. Для управління допоміжними системами презентаційного залу (освітленням, шторами, екраном тощо) призначено два низьковольтні реле. 

Можна підключити до чотирьох (2х2) інфрачервоних випромінювачів для дистанційного керування, є два двонаправлені послідовні порти RS-232 для керування комутацією та параметрами зображення, послідовний порт RS-485, порт Ethernet для керування та налаштування. Для інфрачервоного каналу управління є можливість навчання, так що прилад здатний запам'ятовувати команди та від пультів дистанційного керування іншим обладнанням. Управління RC-8IR можливе кнопками передньої панелі та дистанційно через Ethernet. Прилад живиться постійною напругою 12 В.

Мультимедійний рекордер WORK MULTIPLAYER 3R - мультимедійний USB/SD програвач/рекордер. Відтворює MP3 та WMA файли. Дозволяє записувати сигнал, що надходить на лінійний вхід, USB та SD носії (формат запису MP3). Також можна робити запис з USB носія на карту SD і навпаки. Операційні режими: Random, Play all, Repeat, program, mute та ін.
 Аудіо процесор

 Behringer AUTOCOM PRO-XL MDX1600 - це - інтерактивний 2-канальний експандер/гейт/компресор/піковий лімітер референc-класу з інтегрованим динамічним енхансером, де-есером та Low Contour НЧ фільтром.

При записі, зведенні або майстерні Behringer MDX2600 дає повний контроль над динамікою вашого звуку. Цей динамічний процесор має всі властивості, властиві компресорам референc-класу, плюс де-есер, що адаптується до голосу, новий динамічний енхансер, автентична імітація "лампового" звуку і багато іншого. Behringer MDX2600 - це пристрій, що створює щільний чистий звук за високої якості сигналу. Додатково цей процесор оснащений унікальним регульованим динамічним енхансером IDE,  що забезпечує акуратну музичну компенсацію побічного ефекту сильної широкосмугової компресії, вираженої в ослабленні високочастотних гармонік сигналу на піках низьких частот.

 Аудіо мікшер

 Універсальний восьмиканальний маршрутизатор сигналу Behringer MX882 призначений для мікшування ефектів, моніторних підсилювальних систем, живого звуку, театрів, конференц-залів, готелів, церков тощо. Кожен канал може працювати як секція мікшера або спліттера 2 виходи), лінійний спліттер (2 входи/8 виходів), лінійний підсилювач/DI-box (6 входів/6 виходів) або як перетворювач рівнів сигналу (-10 dBV / +4 dBu). 

Можливість каскадного з'єднання декількох подібних пристроїв 6 моно входів, 6 моно виходів, 2 основних входи, 2 основних виходи 6 регуляторів вхідного рівня, 6 регуляторів балансу/панорами, регулятори основних входів та виходів. 

Виконуючи функції спліттера, лінійного мікшера та погоджувача рівня, цей маленький чародій допоміг багатьом музикантам та звукоінженерам вирішити їхні професійні проблеми. Незалежно від складності Вашого завдання, MX882 збереже ситуацію під контролем, забезпечуючи найкоротший та чистий шлях проходження сигналу. Підсилювачі, що погоджують, дозволяють також перетворювати рівень сигналу побутової техніки в професійний і навпаки.

 Мікшерний пульт преміум-класу  (4 моно входу, 4 стерео входи, 1 AUX-шина, процесор ефектів) Behringer XENYX 1202FX має 12 входів та регулятор посилу FX Send у кожному каналі. Також передбачені призначені входи CD/tape для гнучкої маршрутизації. Нові мікрофонні підсилювачі XENYX можна порівняти за якістю звуку, прозорості, запасом по перевантаженню та динаміці з елітним зовнішнім мікрофонним підсилювачем. Наш неокласичний «британський еквалайзер» надасть звучанню тепло та музичність мега-консолей, на яких у 60-х та 70-х писалася музична історія. Мікшери XENYX з абревіатурою FX обладнані новим 24-бітним ефект-процесором студійної якості. У ваше розпорядження надходять 100 першокласних та практичних пресетів. XENYX: Поєднує першокласний аналоговий звук та цифрові аудіо технології.
 Мікшер-підсилювач

 APart ZONE4 – високоякісний багатофункціональний багатозонний підсилювач. По суті, цей прилад вже не просто підсилювач, він поєднує в собі матричний аудіо комутатор розмірністю (3+4)x4, мікшер і підсилювач. APart ZONE4 має 3 мікрофонні входи та 4 лінійні входи і кожен з них може бути скомутований на будь-яку з чотирьох зон.

До APart ZONE4 можуть підключатися до 8 провідних панелей керування кабелем CAT5. Підсилювач також може керуватися за протоколом RS232. 

Для мікрофонних входів MIC-2 і MIC-3 можна включити фантомне живлення мікрофонних ліній за допомогою перемикачів на задній панелі. Мікрофонний вхід MIC-1 має сигнал пріоритету (при замиканні контакту на євроблоці MIC-1 відключаються всі лінійні входи). 

До мікрофонного входу MIC-1 може бути підключена спеціально розроблена для APart ZONE4 виклична консоль MICPAT-4 з можливістю вибору зони та включення сигналу пріоритету. Для кожної із 4 зон є окремий регулятор гучності, темброблок, селектор входів та багатофункціональний дисплей, на якому відображається вся необхідна інформація.

 HDMI сплітер  Kramer VM-4Hxl – підсилювач-розподільник сигналів HDMI з роздільною здатністю до 1080p та WUXGA включно. Він виконує перетактування сигналу та компенсацію АЧХ кабелю, після чого видає сигнал на чотири однакові виходи.
 Презентер

 Бездротовий пульт Logitech Wireless Presenter R400 допоможе Вам провести презентацію більш переконливо. Завдяки лазерній указці з червоним променем, Ваша аудиторія легко побачить те, на що ви вказуєте. Кнопки легко розпізнати на дотик. Завдяки ергономічній формі пристрій зручно тримати у руці. Надійне керування від першого до останнього слайду.

Радіус дії пульта до 15 м. Завдяки використанню технології, що працює на частоті 2,4 ГГц, Ви зможете оцінити свободу переміщень та можливість більш щільної роботи з аудиторією, що посилює враження від презентації. Для роботи пульт не потребує встановлення додаткових програм.

Бездротовий VGA адаптер  Пристрій WPS-2 призначений для підключення VGA-пристроїв (проектора, монітора, телевізора) до смартфона, планшетного комп'ютера, ноутбука або нетбука бездротовим каналом зв'язку (Wi-Fi).
Бездротовий аналог HDMI для трансляції HD-контенту WSAV511WH забезпечує бездротову передачу стисненого відео на швидкостях до 3 Гбіт/с в діапазоні, що не ліцензується, 5 ГГц з шириною каналу 40MHz (цього цілком достатньо для передачі 1080р при прогресивній розгортці). Радіус дії мережі до 30 метрів сигнал безперешкодно може проходити крізь стіни, а затримка при цьому складе менше 1 мілісекунди.