Правила бронювання СПА-центру

Шановні гості!

Наш СПА-комплекс в Харкові пропонує широке розмаїття варіантів для релаксу і надає наступні послуги:

Порядок бронювання відвідування, процедур та інших послуг СПА-центру

  • Отримати консультацію, забронювати відвідування СПА-центру, комплексні процедури і додаткові послуги, внести зміни в бронювання, замовити подарунковий сертифікат Ви можете на рецепції СПА-центру або готелю, а також за телефонами:

+38 068 318 63 44 – СПА-центр OVIS

+38 057 717 06 33, +38 050 301 04 29, +38 067 546 19 29 – готель OVIS

  • Забронювати відвідування СПА-центру можна за попереднім запитом без передоплати. СПА-процедури і послуги масажів, пілінгів надаються за умови 100% передоплати, яка повинна бути внесена не пізніше, ніж за три дні до надання послуги. У разі відсутності оплати за СПА-процедури, масажі і пілінги за три дні до їхнього надання, бронювання анулюється.
  • Форми оплати: готівковий і безготівковий розрахунки, оплата банківською картою.

Скасування бронювання відвідування, процедур та інших послуг СПА-центру

  • У випадку запізнення на відвідування, процедура і будь-яка інша замовлена послуга СПА-центру оплачується в повному розмірі без подовження її за часом.
  • Внесення змін до бронювання процедур і послуг приймаються не менше ніж за 48 годин до часу надання процедури (послуги), тобто її можна одноразово перенести на іншу дату зі збереженням оплаченої суми. В іншому випадку бронювання (менш ніж за 48 годин) процедури (послуги) не переноситься на іншу дату, а передоплата не повертається.

Ми вдячні Вам за розуміння і просимо Вас повідомляти про всі зміни заздалегідь.

Завжди раді бачити Вас у СПА-центрі OVIS!