Lounge bar

Легка невимушена обстановка Lounge bar у місті Харкові допоможе на якийсь час забути про шалений ритм життя і буденну метушіння. Відмінною рисою Лаунж бару є англійський діловий стиль. М'які шкіряні меблі, натуральне дерево і камінь, що застосовані у створенні інтер'єру.

Головні якості нашого персоналу ввічливість і доброзичливість. Вас будуть обслуговувати на вищому рівні, швидко і якісно.

Lounge бар дозволить гостям зануритися у світ гармонії, насолоджуючись різноманітністю авторських коктейлів, прохолодних напоїв, відмінною кухнею з неповторними закусками і фірмовими десертами.

Дизайн Лаунж бару зроблений в англійському діловому стилі: м'які шкіряні меблі, натуральне дерево і камінь. Приглушене світло, свічки і легка музика доповнюють ідеальну атмосферу затишку, що схиляє до невимушеного спілкування та відпочинку після насиченого дня.

Бар відкритий 24/7 для гостей готелю OVIS та відвідувачів з міста. Тут ніщо не завадить Вам по-справжньому відпочити в ідеальній спокійній обстановці з особливим шармом, яка підніме настрій і відволіче від щоденних турбот.

Ідеальне місце для неформальної бізнес-зустрічі та відмінний варіант для відпочинку з друзями.

Забронювати стіл і дізнатися детальну інформацію можна за телефоном:
+38 (050) 023-61-17

Віртуальний тур