Наші нагороди

На цій сторінці представлені нагороди, які отримав готель Харкова OVIS за досягнення в сфері гостинності.Ми раді поділитися з Вами своїми успіхами.

Адже без Вас, наших дорогих гостей, ми би не досягли таких висот.

Завдяки щоденному вдосконаленню і бездоганному сервісу, готель ОВІС отримує високі оцінки на таких інтернет-джерелах як: Booking.com, Hotels.com, HotelsCombined, 2giz.ua. Також гості високо оцінюють нас на Tripadvisor і на сайті Google. Готель OVIS - це сучасний готель Харкова бізнес-класу. Це місце, де можна гідно відпочити після серйозних бізнес-зустрічей і попрацювати в комфортних умовах. До послуг гостей представлено: 55 сучасних комфортабельних номерів 6-ти категорій, ресторан в готелі Voyager, конференц-зала, бізнес-центр, СПА-центр і широкий вибір додаткових послуг.

Кожен день ми намагаємося зробити так, щоб наші гості отримували приємні враження від подорожі або ділової поїздки, щоб візит до нас був наповнений лише позитивними спогадами.

Ми вдячні кожному гостю за зворотній зв'язок, за всі відгуки, завдяки яким ми стаємо тільки краще!

Готель OVIS не зупинятиметься на здобутках і буде далі радувати своїх гостей високим рівнем сервісу, лояльністю, новими спеціальними пропозиціями і акціями. 

Ми завжди до Ваших послуг, щоб допомогти зняти номер в нашому готелі, організувати захід будь-якого формату на вищому рівні або допомогти вибрати найкращу для Вас СПА-програму.

Сучасний бізнес-готель Харкова OVIS зробить все можливе, щоб Ваш відпочинок був максимально комфортним, а ділова поїздка - успішною та плідною!