Оренда конференц-залу в готелі OVIS

 

Ціни на оренду залів в готелі OVIS      

Назва залиОпис, площаВартість грн. за 4 годиниВартість грн. у день (8 год.)
КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛА 360 м2
180 посадочних місць
1 500 3 000
БІЗНЕС-ЦЕНТР 55 м2
16-30 посадочних місць
1 000 2 000
VIP-КІМНАТА 30 м2
15 посадочних місць
750 1 500
 

Важливу роль в побудові і розвитку бізнесу відіграють різного роду конференції, мотиваційні тренінги, демонстраційні презентації, регулярні семінари. Однак запорукою успішного проведення подібних заходів є бездоганно обладнане комфортабельне приміщення конференц-зали.

Оскільки не кожна компанія може собі дозволити облаштувати в своєму офісі конференц-залу, раціональним рішенням виступає оренда залів для переговорів і конференцій.

Готель OVIS - це прекрасне місце для організації конференцій, презентацій, ділових зустрічей, святкових обідів, корпоративних свят і нарад, має багаторічний досвід проведення заходів різних форматів і напрямків.

Наш готель, що має ексклюзивний номерний фонд, пропонує на умовах оренди конференц-зали у Харкові, обладнані всією необхідною технікою і меблями.

Просторі конференц-зали

Надані нашим готелем конференц-зали для оренди дозволяють розмістити від 15 до 180 осіб в залежності від Ваших вимог і побажань. Просторі зали виділяються елегантним інтер'єром, високотехнологічним обладнанням, чудовою акустикою і бездоганним освітленням. Перераховані переваги дозволяють проводити будь-які заходи з максимальним комфортом.

Конференц-зала

Конференц-зала обладнана сучасною акустичною системою, завдяки чому чистий, об'ємний звук передається в усі куточки просторого приміщення. Для проведення ефектних презентацій пропонуємо скористатися спеціальним проектором з широким екраном, який передає яскраві, барвисті і чіткі зображення.

Слід зазначити, що оренда конференц-зали (Харків) можлива не тільки для постояльців готелю OVIS. Всі охочі провести на найвищому рівні ділові або урочисті події можуть орендувати конференц-залу в нашому готелі з окремим входом і вбиральнями.

Кімната переговорів «Бізнес-центр»

Готель OVIS пропонує обладнаний зал площею 55 м2 з панорамними вікнами, бездоганними каналами зв'язку і високоякісною оргтехнікою. Бізнес-центр розрахований на одночасне розміщення до 30-ти осіб.

Окрім оренди самого приміщення Бізнес-центру при бажанні можна взяти в оренду конференц-обладнання: звукову систему, мікрофони, проектори, ноутбуки.

VIP-кімната

Якщо Вам необхідно орендувати невелику конференц-залу в Харкові, тоді до Ваших послуг ми пропонуємо затишну VIP-кімнату для невеликих нарад. Це зала з вишуканим інтер'єром ідеально підходить для корпоративних переговорів і бізнес-зустрічей. Зала дозволяє розмістити до 15 осіб. ВІП-кімната - це індивідуальний підхід, особлива атмосфера і високий сервіс.

Заходи під ключ у готелі OVIS

Під час тривалих заходів постає питання щодо харчування учасників. Заощадити час і сили на організацію кава-брейків і ланчів можна, скориставшись послугами ресторану Voyager і замовивши спеціально розроблене бізнес-меню.

Оскільки повноцінне харчування є запорукою ефективної роботи, меню ресторану містить страви традиційної української кухні, а також кухні різних народів світу.

Таким чином, оренда конференц-зали (Харків) в готелі OVIS - чудове рішення для бажаючих провести широкомасштабну подію на високому рівні.

У разі оренди зали в готелі OVIS (Харків) ми гарантуємо індивідуальний підхід і оригінальні рішення поставлених завдань, всебічну допомогу в організаційних питаннях, забезпечення харчування для організаторів і учасників запланованої події.

Для отримання більш детальної інформації про оренду конференц-залів телефонуйте за номером: +38 068 103 20 95.