Забронювати номер у готелі

 

Ми раді запропонувати Вам розміщення в готелі OVIS і допоможемо забронювати номер у нас на сайті.

За допомогою наведеної вище форми Ви можете забронювати номер в готелі онлайн і отримати гарантоване бронювання. У Вас є можливість оплати за допомогою кредитної картки або готівкою.

Як користуватися онлайн-бронюванням

Готель OVIS завжди радий гостям і готовий запропонувати кращий в Харкові сервіс. Щоб зробити онлайн бронювання номера, Ви можете скористатися спеціальною формою, яка потребує мінімум дій для попереднього запису.

  1. Вкажіть заплановані дати заїзду та виїзду.
  2. Підберіть відповідний номер.
  3. Заповніть контактну інформацію.
  4. Виберіть зручний спосіб оплати.

Якщо Ви вирішите забронювати готель OVIS, можете не перейматися про конвертацію валют. Вже на самому сайті доступний вибір кращої системи розрахунку.

Вибравши за допомогою інтерактивного списку заплановані дати заїзду та виїзду, Ви будете перенаправлені на сторінку зі списком доступних номерів. В цьому розділі доступна фотогалерея, короткий опис, а також умови проживання і список опцій, які входять у вартість. Перш ніж здійснити бронювання, уважно вивчіть інформацію про вільні номери. Обрати відповідну категорію Ви зможете, переглянувши детальні відомості про характеристики і комплектацію номерів.

Визначившись з відповідним номером, виберіть відповідну кількість номерів з категорії, яка сподобалася, натисніть кнопку «Забронювати» і заповніть невелику анкету, яка буде містити наступні поля.

  1. Контактні дані (мобільний телефон і електронна пошта).
  2. Персональні дані (громадянство та прізвище, ім'я, по батькові).
  3. Заплановані дати заїзду та виїзду.
  4. Додаткові коментарі.

Також перед тим як забронювати готель, Ви зможете вказати про своє бажання отримувати смс-повідомлення про стан броні.

Перевірте коректність введених даних та натисніть кнопку «Забронювати». На вказану поштову адресу і телефон прийдуть повідомлення про вдалу операцію. В них також буде відображений індивідуальний номер Вашого бронювання.

Умови оплати

Якщо Ви вирішили забронювати готель в Харкові і зупинили свій вибір на OVIS hotel, тоді можете здійснити бронювання без передоплати, обравши відповідний тариф. Вона буде проведена за фактом заселення. Це найзручніший спосіб бронювання. На місці Ви зможете розрахуватися готівкою або банківською картою.

Скасування і зміна бронювання

У тому випадку, якщо Ви вирішили скасувати бронювання або змінити дати заїзду та виїзду, Ви зможете це зробити за Вашим номером бронювання, повернувшись на сайт готелю OVIS і натиснувши відповідні кнопки скасування або зміни дат.

Якщо у Вас залишилися питання стосовно проживання, або Ви бажаєте забронювати номер за телефоном, Ви можете знайти контактні номери телефонів в розділі «Контакти» або залишити заявку внизу сторінки, скориставшись інтернет-формою для зв'язку, вказавши причину звернення і свої контактні дані. Найближчим часом наш співробітник зв'яжеться з Вами і допоможе забронювати готель у Харкові OVIS або надасть детальну інформацію з усіх питань.

Готель OVIS - для тих, хто цінує комфорт і сервіс!

Завжди раді зустрічі з Вами в OVIS!