Тариф Short-time

Номери в готелі OVIS з нетривалим проживанням підходять для тих, хто цінує свій час, а також якісне надання послуг і відмінний сервіс.

Готель на кілька годин - ідеальний варіант для тих, хто вирішив відпочити в тихому і затишному місці, набратися сил перед заходом, провести фотосесію в готелі.

Пропонуємо Вам скористатися спеціальним тарифом Short time* - перебування в номері до шести годин зі знижкою 50% від стандартної вартості номера, яка діє на період бронювання в готелі. Ця пропозиція поширюється абсолютно на всі категорії номерів.

Готель OVIS - це вишукані номери, гарне обслуговування і високий рівень комфорту і безпеки незалежно від часу перебування.

*Цей тариф діє при прямому бронюванні номера за телефоном або на стійці реєстрації без посередників. Знижка не сумується з іншими акціями, спеціальними пропозиціями і зі знижками постійних гостей.

Поселення можливе в будь-який час доби за умови наявності вільних номерів.

При необхідності можливе подовження перебування за додаткову оплату. Сніданок і відвідування СПА-центру не включені у вартість цієї пропозиції.

 Забронювати номер у готелі OVIS на 6 годин можна за телефоном:
+38 057 717 06 33
+38 050 301 04 29
+38 067 546 19 29